My Cart

Close

Yoga

Yoga Nedir?

Yoga birleşme ya da iki şeyin bir araya gelmesidir.

Yoga, evrenin olumsuzluklarından etkilenmeden yaşayarak, her an aklın sakinliği ve huzuru içinde olabilmektir. Bütün kültürlere, ırklara ve inançlara saygılı o olarak bireysel iç yapımızın(MİKRO KOZMOS), evren ile yani (MAKRO KOZMOZ) ile tüm seviyelerde birleşmesi demektir.

Yoga günümüzde beden seviyesinde yapılan duruşlar, yani Asanalardan ibaret sayılmaktadır. Oysa eğitilen sadece beden değil, bedenin gerisindeki akıl, zihin, nefes ve sonuç olarak da Özben’dir. Tatmini Özben yolu ile Özben’de bulmak, kişinin mutluluğunun kendi dışında olmadığını anlayarak, kendi içinde araması demektir. Yoga günümüzün insanlık problemleri olan günlük gerilimler, stres, sinirsel rahatsızlıklar, bedensel kalitenin azalması,erken yaşlanma, hafıza zayıflığı ve birçok olumsuzluğun yok edebilmek için kesin yoldur. İşin en güzel tarafı da kişi bu yolda ilerlerken bütün problemlerini kendi halleder, çünkü artık farkındalğı en üst boyuta ulaşmıştır. Bu da uygulayıcıya kesin güven ve kararlı bir irade getirir. Günümüzde birçok olimpiyat takımı veya uzaya giden astronotlar yoga uygulamaları ve meditasyonla güçlendirilmişlerdir. Yoga yalnızca felsefi,ruhsal yada bedensel çalışmalar bütünü değil tamamen pozitif bir bilim dalıdır.

Kısaca yoga kişinin paranormal güçlerini geliştirip zihin ve bedenin evrensel şartlarla aynı seviyeye gelmesini sağlayarak kişiye sıra dışı bir yaşam sunmaktadır. Düzenli yoga çalışması yapan kişi sağlıklı,güçlü,dinamik bir bedene ve zihne kavuşarak hayatını daha da uzatma şansına erişebilir.

Biz hazırladığımız koleksiyonda yoga yapan kadınların ruh ve beden sağlığı için gerekli konforu sağlayacakları ürünlere yer verdik. Nefes alan kumaşlarla hazırlanmış ve vücudu destekleyen formlarda taytlar, atletler, ceketler ve spor sütyenlerinden oluşan koleksiyonumuzda konfor kadar trendlere de önem verdik.

Hello You!

Join our mailing list